Tekne Turu

Kekova ve Adrasan olmak üzere 2 farklı tekne turumuz mevcuttur, bulunduğumuz bölge ye sadık kalıp tarihle iç içe bir tekne turu tercih eden misafirlerimiz için Kekova turlarımız, eğlenceyi ve yüzmeyi tercih eden misafirlerimiz içinse Adrasan tekne turlarımızı tavsiye ediyoruz.

Adrasan Tekne Turu:

Sabah saat 10:00'da Türkmen Tree Houses'ın girişinden servisle Adrasan'a ulaştırılıyorsunuz ve orada karayla bağlantınızı koparıp denizin eşsiz maviliğinde koyları dolaşıp yüzme molaları verilen, öğle yemeğinin dahil olduğu bir yolculuğa adım atıyorsunuz.

Öğlen yemeğinde Levrek makarna ve salata sunulmaktadır. Gezilen dört koyun birinde çay, birinde de karpuz ikram edilmektedir.
Hava koşullarına bağlı olarak ya Akseki, Sazak, Ceneviz ve Korsan koylarında molalar veriliyor ya da Sulu ada ve Kleopatra plajlarında yüzme imkanına sahip oluyorsunuz.

Fener koyunda yaz kış kesilmeyen doğal kaynak suyunun çıktığı doğa harikasını görme imkanına sahip oluyoruz.
17:30'da gezi sona eriyor ve 18:00 gibi tesisimize getiriliyorsunuz ve bacaklarınızı uzatıp bu güzel günün mutluluğunu yaşıyorsunuz.

Kekova Tekne Turu:

Sabah saat 9:00 'da tesisimizin önünden kalkan servisle Demre Çayağzı'ndan kalkan tekneye ulaştırılıyorsunuz. Koyları dolaşmanın yanı sıra tarihi yerleri görüp, çeşitli su sporları yapabiliyorsunuz. Öğle yemeğinde Tavuk sote, salata, makarna ve pilav, yoğurtlu semizotu ile karpuzdan oluşan menümüz beğeninize sunulmaktadır.

İlk olarak Burç koyuna yanaşılıp orada bir saat mola verilmektedir. Daha sonra dilerseniz yüzmek için dilerseniz karaya çıkıp kaleyi ziyaret edebilmeniz için Kaleköy'e gidilmektedir. Sonra ki güzergah olarak Batık şehir'e doğru dümen çevrilir. Batık şehir koruma altında olduğu için orada yüzmek, konaklamak yasaklanmıştır. Ancak bir sonraki koyda 1 saat molada yüzmeniz mümkün olmaktadır. Son olarak da Gök kaya koyunda bir saat mola verilir.

Dilerseniz Para Sailing, Banana, Kayak gibi aktivitelere belirli bir ücret karşılığında katılabilirsiniz. Sonrasında Korsan mağarasından geçilip saat 17:00'de denizdeki geziniz sona ermektedir.

Karada Myra Antik Tiyatro, Noel Baba Kilisesine giderek tarihi güzellikleri görmeye devam etme imkanına sahipsiniz. Akşam saat 19:00 gibi Türkmen Tree Houses'a ulaşıyorsunuz.

tekne turu IMG 1708k 1 tekne turu IMG 1712k 1 tekne turu IMG 1731k 1
tekne turu IMG 1761k 1 tekne turu IMG 1815k 1 tekne turu IMG 1906k 1
tekne turu IMG 1949k 1
TürkiyeTürsabTattoursOlymposyachting