Türkmen Ağaç Evleri Hakkında

Portakal ve nar ağaçları aralarına yerleştirilen Bungalow tipi ağaç evlerle 1985 yılında Hamdi Karataş tarafından kurulan Türkmen Ağaç Evleri bölgenin ilk tesisi olma özelliğine sahiptir. Ayrıca Türkiye'nin en büyük kapasiteli hosteli olarak dünyanın çeşitli yerlerinden gelen yabancı misariflere yıllardır hizmet vermektedir.

Doğa ile iç içe bir tatil geçirebileceğiniz tesisimiz denize ve antik kente yürüme mesafesindedir. Yarım pansiyon olarak hizmet veren tesisimizin aynı zamanda a la carte restaurantı dilediğiniz zaman sizlere hizmet verebilir. Restaurantımız ayrıca Türk mutfağı ağırlıklı menüsü ile ülkemizin eşsiz damak tadını misafirlerimize sunmaktadır.

Türkmen Ağaç Evleri 2002 yılında Tat Tours ve Olympos Yatçılık şirketlerinin de bünyesine katılmasıyla misafirlerine profesyonel anlamda acentecilik ve yatçılık hizmeti de vermeye başlamıştır. Acentemizin güvencesiyle misafirlerimize tekne turu, Rafting, dalış, Yanartaş turu, kanyon turu, kano turu, yamaç paraşütü, kaya tırmanışı gibi günübirlik aktivite hizmetleri de sunmaktadır. Olimpos'un eşsiz güzelliğinde tatilinize devam ederken tatilinize biraz heyecan katıp Akdeniz'in masmavi koylarını özel gulet teknelerle keşfedebilirsiniz.

TürkiyeTürsabTattoursOlymposyachting